جمعه 4 آبان 1397 / 09:18|کد خبر : 3347|گروه : سياسي

شهرداری سنندج قربانی اصلی بازیهای سیاسی و جناحی!/ استاندار، یار غار شهردار چرا خود را به بی‎خبری زده است؟

شهرداری سنندج قربانی اصلی بازیهای سیاسی و جناحی!/ استاندار، یار غار شهردار چرا خود را به بی‎خبری زده است؟

آقایان اقامت نشین در شهردای سنندج چرا در آن روزها در بوق و کرنا دمیدید، که ما دلسوز مردم هستیم، اما چرا در این روزها معیشت هزاران نفر برایتان ارزش ندارد؟!

به گزارش آرباباخبر ،متاسفانه در این ایام حال و روز شهرداری سنندج اصلا مناسب نیست؛ بحران مالی که امروزه از آن نام برده می شود؛ تنها متعلق به این دوره نیست بلکه سالیان متمادی است که بمثابه سرطانی این پیکر  نحیف را تهدید می‌کند.

 

اما در هر دوره ای به میزان توانمندی مدیریتی، شهرداران توانسته اند از این بحران عبور کنند و هیچگاه این مشکلات در بسیاری از برهه ها، نتوانسته بود تا این سرطان بدخیم را منتج به مرگ بیمار نماید.

 

اما گاهی گرفتار شدن در دام سیاسیون و اینکه سیاست با بی رحمی تمام بر شهرداری تاختند تا که بتوانند صفحه شطرنج مدیریت شهری سنندج را به نفع خویش به گردش در آورند.

 

هر چند توانستند در این مسیر به موفقیتهایی از نظر برد باخت به کام خویش شدند؛ اما دقیقا همین امر سیاسیون در میدان سیستمی که تنها هدفش خدمات رسانی است؛ توانست بذر نارضایتی را در میان عامه مردم بکارد.

 

اما گاهی از نظر دیپلماتیک سیاسی اگر به بازیهای سیاسی نگاهی داشته باشیم؛ گاها سیاست چنان عصیانگر می گردد که مهم نیست در مسیر خواسته هایش چه کسانی قربانی می شوند، دقیقا این بازیهای سیاسی هم تا حدودی گریبانگیر سیستم مدیریت شهری سنندج گردید، که در این راستا بدون نگاه مطالعاتی و کارشناسی نسبت به تغییر مدیریت شهری قبلی با توجه به بیشترین رضایتمندی عامه مردم نمودند، به بهانه  انتخاب گزینه های «بومی» و «غیر بومی» در حالیکه همین سیاسیون که تا دیروز سیاسی، نسبت به جغرافیایی زندگی مدیریت شهری  حساسیت داشتند،  اما امروزه به خواب خرگوشی رفته اند زیرا این روزها  از در و دیوار استان، مدیر غیر بومی وارد می شود؛ اما همگی از سر منفعت طلبی مهر سکوت بر لب زده اند.

 

هر چند که میزان توانمندی و دلسوزی مدیران باید شرط اصلی در مدیریتها باشد،  نه اینکه جغرافیایی شناسنامه ای افراد! اما سوءاستفاده برخی سیاسیون منفعت طلب از احساسات پاک مردم به بهانه بومی و غیر بومی بودن تنها پلی شد برای رسیدن همین سیاسیون به اهداف شوم خویش!

حال باید این سیاسیون منفعت طلب پاسخگوی افکار عمومی باشند که چرا شهرداری سنندج را حیاط خلوت خواسته های نامشروع خود نمودید؟!

 

چرا در آن روزها در بوق و کرنا دمیدید، که ما دلسوز مردم هستیم، اما چرا در این روزها معیشت هزاران نفر برایتان ارزش ندارد؟!

 

هر چند که این روزها گویا به دلیل ارتباطات درون سیاسی و برون سیاسی؛ استاندار کردستان یار غار شهردار سنندج شده است؛ که گویا آقای مرادنیا استان را مدینه فاضله کرده است، حالا فقط مانده شهرداری سنندج، که حتی برای بازدید یک کوچه آسفالت شده همراه با شهردار دلبندش راهی می شود!

 

آیا شان یک استاندار در این حد است که دنبال دعوت نامه یک شهردار باشد و برای طرحهایی که هنوز در مرحله آماتور است، بازدید داشته باشد؟ آیا همین آقای استاندار، از وضعیت معیشیتی کارکنان شهرداری باخبر هستند؟! پس آیا ایشان بهتر نبود که مقداری پول به بدنه شهرداری سنندج  تزریق نماید، تا معیشت بیش از دوهزار نفر به خطر نیافتد؟ یا نه به زعم همین سیاسیون؛ این روزها کارهای پوپولیستی و عوامفریبانه در جامعه بیشتر جواب می دهد! زیرا چنین بازدید های غیر از اعمال پوپولیستی چه چیزی می تواند باشد؟

 

به هر صورت این روزها مردمان شهر سنندج بزرگترین قربانی منفعت طلبی سیاسیونی شدند، که شهرداری سنندج را دروازه رسیدن خود به شهر آرمانی خویش می دانستند!

 

هدایت کردستانی

 

 

 

 

انتهای پیام/کردتودیبرچسب ها :

شهرداری سنندجاستاندار کردستانبازی سیاسیبازی جناحیمدیریت شهری

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
ArbabaKhabr Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر